Bronz z ME Taekwondo WTF putuje do Kolína | BudoNews.cz

BudoNews.czÚvodní strana > Aktuální - nové články > Bronz z ME Taekwondo WTF putuje do Kolína

Bronz z ME Taekwondo WTF putuje do Kolína


18. května 2013 | Přečteno: 3841x | Autor: Jan K. Novák

Po patnácti letech účasti na mistrovství Evropy v Taekwondo WTF Poomse se poprvé člen, nebo lépe řečeno členka naší české reprezentace postavila na stupeň vítězů.

O historický průlom našeho poomse se 1. května 2013 postarala teprve jedenáctiletá Simona Kálalová z kolínského Taehanu. Ačkoliv je velmi mladá, ve své kategorii nejmladší, prosadila se na mezinárodním A – class turnaji oproti starším a zkušenějším závodnicím způsobem, který rozptyluje jakékoliv pochyby o jejích kvalitách a vyzrálosti. Vedle její píle a podpory rodiny nese velikou zásluhu reprezentační trenér mistr Lee Youn Jae za perfektní vedení jak v reprezentaci, tak v mateřském kolínském klubu Taehan.

Držíme Simoně palce v tom, aby svou kondici, dovednosti a především píli, se kterou trénuje, udržela na tak vysoké úrovni a pokračovala na své cestě k ještě větším úspěchům, které na ni čekají.

Ostatní soutěžící předvedli slušné výkony, které ale nestačily na účast ve finále. Doufám, že se posunou na úroveň Simony a medailí bude více. Všichni víme, že jenom perfektní trénink přináší perfektní výsledky. Dobrým znamením je, že všichni byli po soutěži pochváleni mistrem, což je vzácnost.

Na následující soutěži Spanish Open 2013 se situace včetně výsledků opakovala téměř identicky a Simona vyhrála opět bronz.
Copyright © 2011 - 2019 BudoNews.czKlikněte pro detail:
Diskuze a komentáře


Přidat komentář »

Komentáře

Zatím zde není žádny komentář.

Reaita násilí
NabídkaDoporučujeme výbavu


Co nás čekáPřidejte se k námSpustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na