Enter The Dojo | BudoNews.cz

BudoNews.czEnter The Dojo


18. dubna 2012 | Přečteno: 6028x | Autor: redakce

Nedávno jsme na webu a v mnoha jeho kanálech objevili zcela unikátní seriál Enter The Dojo Show představující originální a smrtící bojové umění Ameri-Do-Te.

První díl začíná jednoznačným představením Mistra Kena (kterému dokáže konkurovat snad jedině Chuck Norris) a jeho disciplíny, která na rozdíl od všech jiných "nemá slabiny". Mistr Ken hned v prvních minutách s vážnou tváří vysvětlí, že Ameri-Do-Te čerpá to nejlepší ze všech bojových umění na světě. Proto sděluje motto systému: "Nejlepší ze všeho - nejhorší z žádného".

Mistr Ken (černý pás... studoval tři tucty bojových umění) nás seznámí se svými žáky. Nejvýraznější z nich jsou Billy, Anthony, Rachel, Cynthia, Steven a další. Určitě si najdete své oblíbence a určitě si oblíbíte Mistra Kena, protože Ameri-Do-Te je "perfect" a také proto, co dokáže s obočím ;)

Mistr Ken nás postupně zasvěcuje do důležitých aspektů Ameri-Do-Te, provází nás konkrétními technikami i unikátními učebními metodami. Dozvíte se, co je to "killface" a "hurticane", naučíte se rychle meditovat. Sledujte Enter The Dojo Show, sledujte Ameri-Do-Te. A protože Ameri-Do-Te čerpá to nejlepší ze všech ostatních systému, jistě najdete něco z toho Vašeho ;)

V tuto chvíli na Youtube kanále najdete prvních deset po sobě jdoucích epizod a pár tématických bonusů. My jsme pro čtenáře BudoNews.cz vybrali pět z nich. Snad se pobavíte a poučíte - jako my.

Enter The Dojo na Facebooku http://www.facebook.com/EnterTheDojo

Ameri-Do-Te na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Ameri-Do-Te/245188898854297

The Internet Movie Database (IMDb) http://www.imdb.com/title/tt2118166/
Copyright © 2011 - 2019 BudoNews.czKlikněte pro detail:Foto: internet

VideoDiskuze a komentáře


Přidat komentář »

Komentáře

Zatím zde není žádny komentář.

Reaita násilí
NabídkaCo nás čekáPřidejte se k námSpustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na