Kurz taiji pro začátečníky | BudoNews.cz

BudoNews.czÚvodní strana > Kluby > Kurz taiji pro začátečníky

Kurz taiji pro začátečníky


26. sprna 2015 | Přečteno: 3191x | Autor: redakce

Udělejte něco pro své tělo, začněte cvičit taiji (taichi, tajči). Mnoho studií prokázalo jeho blahodárný vliv nejen na fyzickou kondici, ale i na celkové zlepšení kvality života (well-being – wellness) jedinců, kteří začali taiji praktikovat. Zkoumané subjekty ve studiích vykazovaly snížení stresové zátěže, zmírnění depresivních stavů, zlepšení celkové mobility a v neposlední řadě odstranění bolestí zad. V září otevíráme nový kurz taiji pro začátečníky.

Je pouze na vás, zda zkusíte se svým tělem něco udělat – tak neváhejte a přidejte se. Výuku vede zkušený učitel. Nejsou nutné předchozí zkušenosti z oblasti bojových umění. Po skončení kurzu můžete plynule navázat v našich dalších hodinách a kurzech.

Naučíte se základní postoje, základní techniky a sestavu 13 forem taiji.

Cvičit se bude vždy ve středu od 17.00 do 18.00. Kurz bude probíhat od 9. 9. 2015 do 9. 12. 2015 v ZŠ Perunova 6, Praha 3.

Cena kurzu (celkem 13 lekcí) je 2 250,- Kč.

Přihlaste se pomocí formuláře ne webu practicalmethod.cz nebo napište na pavel@practicalmethod.cz. Místo máte 100% rezervované po zaplacení kurzovného (detailní informace obdržíte emailem).
Copyright © 2011 - 2019 BudoNews.czKlikněte pro detail:


Diskuze a komentáře


Přidat komentář »

Komentáře

Zatím zde není žádny komentář.

Reaita násilí
NabídkaDoporučujeme výbavu


Co nás čekáPřidejte se k námSpustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na