Mezinárodní gasshuku WOF 2016 Okinawa karate a kobudo | BudoNews.cz

BudoNews.czÚvodní strana > Pozvánky - stáže, ukázky, soutěže > Mezinárodní gasshuku WOF 2016 Okinawa karate a kobudo

Mezinárodní gasshuku WOF 2016 Okinawa karate a kobudo


3. listopadu 2016 | Přečteno: 3253x | Autor: Petr Zázvorka

Česká federace Okinawa Karate a Kobudo (ČFOKK) jako národní organizace reprezentující v České republice světovou organizaci World Oshu-kai Dento Okinawa Shorin-ryu Karate Kobudo Federation (WOF) pořádá 19. - 20. listopadu 2016 další ročník mezinárodního gasshuku WOF Czech Republic pod vedením okinawského velmistra hanshi Kenyu Chinena (9. dan Okinawa Shorin ryu karate, 9. dan Okinawa kobudo), který je prezidentem a hlavním instruktorem výše uvedené WOF a jmenovaný japonskou vládou prefektury Okinawa za oficiálního pokračovatele stylu Shorin ryu karate.

Cílem je šířit tradiční bojové umění z ostrova Okinawa, kde vzniklo před několika staletími bojové umění karate. Výuka a trénink jsou podávány v podobě původních technik, forem tréninku a výuky, včetně kultury, disciplíny, zdravotních a duchovních aspektů.

Tento ročník mezinárodního gasshuku je výjimečný tím, že je to 10. výročí od začlenění ČFOKK do WOF, kdy se stal sensei Jan Kopecký (5. dan Okinawa Shorin ryu karate, 4. dan Okinawa kobudo) hlavním instruktorem WOF pro Českou republiku a přímým žákem senseie Kenyu Chinena a předsedou ČFOKK.

Této akce se každoročně účastní instruktoři se svými svěřenci z těchto zemí: Česká republika, Polsko, Slovensko, Francie, Maďarsko, Rakousko a Japonsko, aby se od senseie Chinena učili tradiční a původní styly bojového umění z Okinawy včetně jejich kulturních a morálních aspektů.

Velmistr Kenyu Chinen má Prahu ve velké oblibě a je z ní nadšený, proto vždy přicestuje na mezinárodní gasshuku se svou manželkou i o několik dní dříve.

Den před konáním samotné akce ještě sensei Chinen provede zkoušky českých adeptů na mistrovské stupně v karate a kobudo.

Datum: 19. – 20. listopadu 2016
Město: Praha
Adresa gasshuku: TJ Astra Zahradní město, V Korytech 157/27, Praha 10
Místo slavnostního večera: restaurace Top Hotel Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4 – Chodov
email: info@shuri-te.cz
telefon: +420 608 764 647
Copyright © 2011 - 2020 BudoNews.czKlikněte pro detail:Foto: archiv autora

Diskuze a komentáře


Přidat komentář »

Komentáře

Zatím zde není žádny komentář.

Reaita násilí
NabídkaDoporučujeme výbavu


Co nás čekáPřidejte se k námSpustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na