Podzimní nábor v Tenšin dódžó | BudoNews.cz

BudoNews.czÚvodní strana > Kluby > Podzimní nábor v Tenšin dódžó

Podzimní nábor v Tenšin dódžó


7. září 2015 | Přečteno: 2465x | Autor: Tenšin dódžó

I letos na podzim zveme všechny příznivce bojových umění na cvičení ve Zlínském Tenšin dódžó, které zde působí bezmála 20 let. Podzimní nábor, či spíše doplnění stavů, začne právě dnes a bude pokračovat do naplnění kapacity dódžó.

Cvičíme aikidó pro děti (včetně předškoláků), mládež i dospělé. Dospělí (a mládež od 15 let) se navíc mohou zabývat vedle dalšími aktivitami. Věnujeme se klasickému džódó včetně dalších zbraní a škol (kendžucu, tandžó, pro pokročilé také džutte, kusarigama) a dalším šermířským disciplínám - kendó a iaidó (Zen Nihon Kendó Renmei iai a později také Musó šinden rjú). Zájemci mohou začít cvičit moderní naginatu. Každé z těchto umění cvičíme samostatně, zakládáme si na oddělení těchto unikátních disicplín. Každý si může vybrat, kterou z nich zkusí a snad bude i cvičit. Ti nejnadšenější mohou samozřejmě cvičit dvě nebo tři z nich, na oddělených trénincích.

Kromě kendó cvičeníme výše uvedená bojová umění ve vlastním dódžó s tatami i pevnou podlahou na adrese Zlín - Prštné, Jateční ulice 523 (budova PLECA). Kendó se cvičí dvakrát týdně v prostorách Univerzity Tomáše Bati (FAI).

Vedle pravidelných tréninků se podílíme na organizaci stáží a dalších akcí v České republice i za jejími hranicemi. Členové dódžó, začátečníci i pokročilejší, se těchto akcí účastní a rozšiřují tak své znalosti a schopnosti, zároveň skládají zkoušky a pokud mají zájem připravují se i na trenérskou činnost. Vyznavači jiných stylů jsou na těchto mimořádných akcích vítáni. Pro ně a pro laickou veřejnost proběhne 26. 9. 2015 "workshop" iaidó a 3. 10. 2015 obdobně i džódó...

Dlouhodobě spolupracujeme s národními i mezinárodními organizacemi a udržujeme pravidelný kontakt s jejich učiteli a představiteli.

Jsme členským oddílem České federace kendó (kendó a iaidó, naginata) a naše cvičení tradičního džódó zaštiťuje Evropská federace džódó. Pravidelnou činnost klubu, především cvičení dětí a mládeže, finančně podporuje Magistrát města Zlína.

Cvičení aikidó, iaidó a džódó vede Patrik Orth (informace zde) za asistence dalších pokročilých studentů, kendó má na starosti Martin Formánek (3. dan kendó, cvičí od roku 2005). Tréninky naginaty organizuje Jan Hrbáč (3. dan naginata, cvičí od roku 2002).

Tréninky pro začátečníky jsou otevřené pro každého. Cvičit u nás mohou chlapci i dívky, muži i ženy. Případní zájemci o účast na krátkodobých stážích a podobných událostech z jiných dódžó jsou na našich akcích vždy vítaní.

Představení jednotlivých disciplín, kontaktní informace, rozvrh hodin, profily učitelů, seznam držitelů danových stupňů (júdanša) i ostatní data najdete aktualizované na stránkách www.tenshin.cz. Případné dotazy rádi odpovíme prostřednictvím emailu info@tenshin.cz či na telefonním čísle 608 953 743.
Copyright © 2011 - 2019 BudoNews.czKlikněte pro detail:Foto: archiv autora

Diskuze a komentáře


Přidat komentář »

Komentáře

Zatím zde není žádny komentář.

Reaita násilí
NabídkaDoporučujeme výbavu


Co nás čekáPřidejte se k námSpustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na