Podzimní nábor v Tenšin dódžó 2013 | BudoNews.cz

BudoNews.czÚvodní strana > Aktuální - nové články > Podzimní nábor v Tenšin dódžó 2013

Podzimní nábor v Tenšin dódžó 2013


6. září 2013 | Přečteno: 3395x | Autor: Tenšin dódžó

Rádi bychom pozvali všechny zájemce o pravidelné a systematické cvičení japonských bojových umění do našeho dódžó ve Zlíně - Prštném. V ideálně upravených prostorech cvičíme denně různá bojová umění.

Studujeme a aktivně cvičíme obranné umění aikidó a japonský šerm kendó pro děti (včetně předškoláků), mládež i dospělé. Dále se věnujeme tradiční škole Šintó musó rjú džódó včetně přidružených disciplín (kendžucu, tandžó, pro pokročilé také džutte, kusarigama) a další šermířské disciplíně iaidó (Zen Nihon Kendó Renmei iai a Musó šinden rjú). Nové poskytujeme náš prostor ke cvičení naginatadó. Každou z těchto disciplín cvičíme samostatně, každý si může vybrat, kterou z nich zkusí a snad bude i cvičit.

Vedle pravidelných tréninků se podílíme na organizaci stáží a dalších akcí v České republice i za jejími hranicemi. Členové dódžó, začátečníci i pokročilejší, se těchto akcí účastní a rozšiřují tak své znalosti a schopnosti, zároveň skládají zkoušky a pokud mají zájem připravují se i na trenérskou činnost. Dlouhodobě spolupracujeme s národními i mezinárodními organizacemi a udržujeme pravidelný kontakt s jejich učiteli a představiteli.

Jsme členským oddílem České federace kendó (kendó a iaidó) a naše cvičení tradičního džódó zaštiťuje Evropská federace džódó. Pravidelnou činnost sdružení, především cvičení dětí a mládeže, finančně podporuje Magistrát města Zlína.

Cvičení aikidó, iaidó a džódó vede Patrik Orth (informace zde) za asistence dalších pokročilých studentů, kendó má na starosti Martin Formánek (2. dan kendó, cvičí od roku 2005). Tréninky naginaty organizuje Jan Hrbáč (3. dan naginata, cvičí od roku 2002).

Tréninky pro začátečníky jsou otevřené pro každého. Cvičit u nás mohou chlapci i dívky, muži i ženy. Formální nábor a zápis nových členů začíná v pondělí 9.9. 2013 a bude probíhat do naplnění kapacity dódžó. Případní zájemci o účast na krátkodobých stážích a podobných událostech z jiných dódžó jsou na našich akcích vždy vítaní.

Představení jednotlivých disciplín, kontaktní informace, rozvrh hodin, profily učitelů, seznam držitelů danových stupňů (júdanša) i ostatní data najdete aktualizované na stránkách www.tenshin.cz. Případné dotazy rádi odpovíme prostřednictvím emailu info@tenshin.cz či na telefonním čísle 608 953 743.
Copyright © 2011 - 2019 BudoNews.czKlikněte pro detail:Foto: archiv autora

Související články


Šintó musó rjú podruhé na Slovensku
Pozvánka na seminář tradičního džódó v Košicích, 19. - 20.10. 2013.
Podzimní zlínský seminář iaidó
Pozvánka na intenzivní cvičení iaidó ve Zlíně (28. - 29.9.2013).
Letní gaššuku FEJ 2013 ve Francii
Reportáž z letní školy džódó.
Seminář s Nakano sensei - atarashii naginata
Krátká reportáž ze stáže v Itálii.
Zpráva z květnové stáže aikidó ve Zlíně
Reportáž z jednoho aikidistického setkání.

Diskuze a komentáře


Přidat komentář »

Komentáře

Zatím zde není žádny komentář.

Reaita násilí
NabídkaDoporučujeme výbavuCo nás čekáPřidejte se k námSpustili jsme nový web!

Aktuální informace již budou přidávány pouze na www.fighters.cz

Pro zobrazení starších článků můžete pokračovat na